2024. május 22.
285/60. Xantus Gyula (1919-1993)
Ülő leány napkoronggal 1989.
technika: papír, olaj, tempera, aranyfesték, jbf, keretben, hullámos
méretek: 56 x 38 cm
kikiáltási ár: 28.000 Ft