172/45. Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943)

Bartók: Cantata Profana

technika: rézkarc, akvarellel színezve, EA pld. jjl.

méretek: 66 x 54,5 cm

kikiáltási ár: 20.000 Ft