2019. szeptember 04.

159/68. Püspök Anita (1972)

Erőltetett menet, 2009 - Radnóti emlékév pályázat helyezettje (JAMCA)

technika: vászon, olaj, jjl

méretek: 90 x 70 cm

kikiáltási ár: 350.000 Ft