2019. szeptember 04.

159/39. Kaposy K.Ödön (1914 - 1996)

Házibuli (Kíváncsiskodók), 1992

technika: olaj, vászon, jjl

méretek: 60, 5 x 80 cm

kikiáltási ár: 22.000 Ft