153/12. Csáji Attila (1939)

Ház, Közép-Európa, XX.sz.2. fele

technika: szita, 30/4 jjl., papír sérült, mű ép

méretek: 28,5 x 39,5 cm

kikiáltási ár: 18.000 Ft