146/70. Réti István (1872 - 1945)

Olvasó nő - Kiállítva: Nemzeti Szalon, 1933, Réti István MNG 1957

technika: vászon, olaj, jjl

méretek: 91 x 81 cm

kikiáltási ár: 480.000 Ft