2019. szeptember 04.

159/76. Szabó Vladimír (1905-1991)

Roosevelt tér, 1966

technika: rézkarc, jn., papír, enyhén sérült, mű ép

méretek: 35 x 20 cm

kikiáltási ár: 8.000 Ft