2024. május 08.
234/47. Sipos Endre (1951-)
Visszatérő hajnali álom 2020, 2022 életmű kiállításon szerepelt
technika: farost, olaj, akril, papír, jjl, keretben
méretek: 65 x 52 cm
kikiáltási ár: 44.000 Ft