2024. április 24.
161/56. Osztrák festő, 19.sz.eleje
Nemes úr portréja, háttérben középkori várral, családi címerrel
technika: vászon, olaj, apró lukkal, jn
méretek: 69 x 56 cm
kikiáltási ár: 90.000 Ft