146/81. Várdeák Ferenc (1897 - 1971)

Ruhaárus, 1960-as évek - Kiállítva, reprodukálva: Várdeák Ferenc emlékkiállítás. Miskolci Galéria, Miskolc, 2003. Kat.sz.: 42

technika: vászon, olaj, jjl

méretek: 50 x 60 cm

kikiáltási ár: 220.000 Ft