2024. április 10.
135/49. Die graphischen Künste, Wien, 1901
10 db nemes technikával készült grafikai lappal
technika: rézkarc, litográfia, jn (Biai Főglein István hagyatékából)
kikiáltási ár: 24.000 Ft