146/59. Mattyasovszky-Zsolnay László (1885-1935)

Herz Henrikné képmása, 1933 - reprodukálva: Petrovics.E.: Mattyasovszky-Zs.L., Bp., 1936, 85.sz.

technika: vászon, olaj, jjf

méretek: 65,5 x 54,5 cm

kikiáltási ár: 250.000 Ft