2024. május 08.
124/98. Vetlényi Zsolt (1967)
WC-n sírni, 2005-2006 - megjelent: Kispál és a Borz: Én, szeretlek, téged c. lemezborító
technika: vászon, olaj, jjl, ho.+ ajándék CD
méretek: 130 x 130 cm
kikiáltási ár: 95.000 Ft